Громадська діяльність · Миропіль · Романів

Романівщина та Velo’d’Roma у 2018 році: що ви могли пропустити.

Особисто ми вже нарізали салати та прикрасили ялинку. І тепер, перед настанням нового року, маємо трохи часу, аби оглянутися і оцінити все, що було зроблено з початку січня. Будемо лаконічними, як того вимагає традиція.
 1. Перше і, мабуть, найвдаліше рішення, яке було прийняте рівно рік тому— розділити наш вело- і громадський рухи на дві окремі частини. Тепер поціновувачі краєзнавства, спорту, історії і хороших розповідей читають нас на сторінці Velo’d’Roma, а небайдужі до стану життя у Романові та майбутнього нашого містечка – на сторінці d’Roma.

  2. На початку року, 8 січня, ми опублікували матеріал, який поки що є найуспішнішим за всю нашу історію – “Що було б, якби палац Ілінських лишився цілим”.
  Світлина від Velo'd'Roma.3. Наприкінці березня мали поїдзку-експедицію на північ, щоб дослідити два ботанічних заказники неподалік Залужного. Було дуже красиво і дуже брудно!

  4. А вже 29 квітня ми знову відвідали заказник “Собачий Зуб”, цього разу у рамках міні-освітньої програми від Velo’d’Roma 😀
  fullsizeoutput_42.jpg

  5. Наприкінці травня ми випустили перше відео на нашому каналі. Воно відверто стрьомне, але не помиляється той, хто нічого не робить. Тому від сорому за нього ми не згоріли 🙂


  IMG_4140.JPG6. Початок червня ознаменувався черговим дослідженням місця розташування легендарного Лісногорода, про який ми писали вже кілька разів:
  – Маршрут у Стовпів, або коли хочеться поїхати з Романова кудись недалеко і цікаво.
  – Осіннє обстеження Лісногорода
  – Літня поїздка

 

 

 
IMG_4608
7. 28 липня – невдала поїздка у Велику Козару, аби оглянути залишки маєтку. Фото грозового фронту нижче говорить саме за себе. Повернемось туди у 2019 році.

 

 

 

 

8. Початок жовтня – пишемо статтю, яка чекала своєї черги цілих п’ять (!) років. Одна із моїх улюблених – Найстаріші будівлі Романова. Частина друга.
DSC_1089

9. Вже через тиждень після написання попереднього запису шило в дупі приводить у Бартуху, де досі є залишки маєтку барона Фіркса.
DSC_1167

10. Друга половина жовтня, і знову цікава писанина! Того разу написали про найепічнішу битву, котра коли-небудь траплялася на Романівщині.

 

11. Через три дні, аби відпочити від розумової праці над попередньою статтею, їдемо на захід до Мирополя. Там можна знайти скелі, водоспади і справжні лісові хащі, в яких ми успішно провешталися цілий день. Заразом набралися тоді матеріалів і ідей на цілу пачку нових проектів 🙂
DSC_1534-Pano

12. Грудень приніс всім туристам України чергове оновлення “Туристичного атласу Житомирщини“, який ми розробляємо разом із колегами із Житомира та Бердичева. Знімок екрана о 18.18.34.png

 

І, насамкінець, ми додали на нашому сайті окрему сторінку, де ви можете знайти детальну інформацію, як нас підтримати.

Знімок екрана о 18.53.42

А що ж буде далі?

Ще більше поїздок, походів, досліджень, заходів. Нижче — вигляд короткого опису всього, що хотілося б здійснити (зеленим – вже виконані пункти).

Немало, еге-ж?
Тому приєднуйтеся, ваша допомога буде дуже доречною 🙂

Слідкуйте за нашими сторінками на фейсбук Velo’d’Roma та d’Roma або підписуйтеся на оновлення сайту, щоб не пропустити нових відкриттів.
Також, читайте звіт 2017 року теж за посиланням.

Веселих свят і до зустрічі в Новому році! 🎅

Ваші Velo’d’Roma

cropped-d0bfd0bed181d182d0b5d180-d0b4d0be

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s